Jeżeli powierzchnia z jakiegoś powodu potrzebuje produktu najwyższej jakości, to z pewnością potrzebuje produktu firmy Clinex. Clinex to producent oferujący wartościowe środki czyszczące przeznaczone do różnego rodzaju powierzchni.

Clinex dał się poznać jako specjalista w dziedzinie mycia podłóg. Nie ma możliwości, żeby nawet najbardziej uporczywy brud oparł się środkom chemicznym oferowanym przez firmę. Produkty idealnie sprawdzają się w zarówno w perfekcyjnym ręcznym myciu podłóg jak i w myciu maszynowym z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi mechanicznych. Posiadacze podłóg mytych płynami Clinex potwierdzają, że nigdy wcześniej nie zauważyli tak świetnej poprawy stanu jej wyglądu.

W ofercie producenta znajduje się również chemia profesjonalna przeznaczona do skutecznego odświeżania powietrza. Odświeżacze powietrza cechuje wyjątkowy przyjemny zapach utrzymujący się imponująco długo po użyciu.

Co więcej, Climex jest szczególnie polecany do utrzymywania czystości wszelkich powierzchni zmywalnych. Praca nie była jeszcze nigdy tak bezproblemowa jak w towarzystwie produktów tej firmy.

Chemia profesjonalna CLINEX Jest 169 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 169 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 169 elementów