Pomoc

Telefon:22 643 63 00

biuro@stocker.com.pl

Środki czystości Clinex

Jeżeli powierzchnia z jakiegoś powodu potrzebuje produktu najwyższej jakości, to z pewnością potrzebuje produktu firmy Clinex. Clinex to producent oferujący wartościowe środki czyszczące przeznaczone do różnego rodzaju powierzchni.

Clinex dał się poznać jako specjalista w dziedzinie mycia podłóg. Nie ma możliwości, żeby nawet najbardziej uporczywy brud oparł się środkom chemicznym oferowanym przez firmę. Produkty idealnie sprawdzają się w zarówno w perfekcyjnym ręcznym myciu podłóg jak i w myciu maszynowym z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi mechanicznych. Posiadacze podłóg mytych płynami Clinex potwierdzają, że nigdy wcześniej nie zauważyli tak świetnej poprawy stanu jej wyglądu.

Hurtownia artykułów chemicznych z produktami marki Clinex

W ofercie producenta, którą prezentuje nasza hurtownia artykułów chemicznych, znajduje się również chemia profesjonalna, przeznaczona do skutecznego odświeżania powietrza. Odświeżacze powietrza cechuje wyjątkowy przyjemny zapach utrzymujący się imponująco długo po użyciu.

Co więcej, Climex jest szczególnie polecany do utrzymywania czystości wszelkich powierzchni zmywalnych. Praca nie była jeszcze nigdy tak bezproblemowa jak w towarzystwie produktów tej firmy. Utrzymanie czystości jest ważne, należy jednak pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu przed bakteriami i wirusami, dlatego oprócz środków do czyszczenia warto zaopatrzyć się w preparaty do dezynfekcji rąk i powierzchni.

Chemia profesjonalna CLINEX   Jest 161 produktów.

na stronę
Pokazuje 133 - 144 z 161 elementów
Pokazuje 133 - 144 z 161 elementów