Pomoc

Telefon:22 643 63 00

biuro@stocker.com.pl

Papiery toaletowe z naszej hurtowni

Nasza oferta środków i akcesoriów pozwalających utrzymać higienę i czystość jest bardzo bogata i obejmuje także papiery toaletowe. Ceny, które proponujemy za nasze produkty są absolutnie konkurencyjne. Posiadamy zarówno standardowe papiery toaletowe, jak i dodatkowo wzmacniane czy bardziej delikatniejsze i przyjemniejsze. Oferujemy również papiery toaletowe ekologiczne, w całości wykonane z recyklingu, które charakteryzują się m.in. wytrzymałością na rozciąganie.

Papiery toaletowe z naszej oferty mają wysoką gramaturę, dzięki czemu są komfortowe w użyciu. Do ich produkcji wykorzystano wysokiej jakości makulaturę lub celulozę. W walce z katarem polecamy chusteczki higieniczne - sprawdzą się lepiej w funkcji wycierania nosa, są miękkie i delikatne.

Wybierz nasze produkty, które oferujemy w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Papiery toaletowe   Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Czy wiesz, że?

Czy wiesz, że papier toaletowy został wynaleziony w 1857 roku, a nazwisko producenta było drukowane na każdym arkuszu? Zanim pojawił się ten wynalazek, używano różnego rodzaju tkanin, a ubożsi: na przykład trawy, piasku, wody. Później wykorzystywaliśmy gazety, stare książki telefoniczne. Jedna z amerykańskich gazet była nawet sprzedawana z otworem w narożniku, co umożliwiło wieszanie jej na ścianie w ubikacji.

Na stałe w naszych domach

Produkt, bez którego dzisiaj już nie wyobrażamy sobie codziennego życia. W każdym w domu, w każdej pracy, we wszystkich miejscach, gdzie znajduje się toaleta. Kiedyś ustawiały się za nim kolejki, dziś możesz go kupić w naszej hurtowni papieru toaletowego. W naszej bogatej ofercie środków i akcesoriów pozwalających utrzymać czystość i higienę znajdziesz również ten nieodłączny element każdej toalety - papier toaletowy.

Hurtownia papieru toaletowego

Cena, jaką oferujemy za nasze produkty, jest bardzo konkurencyjna i każdy ma szansę znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Posiadamy standardowe papiery toaletowe, dodatkowo wzmacniane, również takie bardziej delikatne i przyjemniejsze. Możesz zdecydować się na hurt lub kupić duże rolki, które wystarczą na dłużej. Oferujemy również papiery toaletowe ekologiczne, w całości wykonane z recyklingu, które charakteryzują się m.in. wytrzymałością na rozciąganie.

Papier toaletowy w ofercie Stocker

Papiery toaletowe z naszej oferty mają wysoką gramaturę, dzięki czemu są komfortowe w użyciu. Do ich produkcji wykorzystano wysokiej jakości makulaturę lub celulozę. Wybierz nasze produkty, które oferujemy w niezwykle atrakcyjnych cenach.