Pomoc

Telefon:22 643 63 00

biuro@stocker.com.pl

Szybko wchłaniają wilgoć, a także są przyjemne w dotyku i wytrzymałe – to oferowane w tej kategorii ręczniki papierowe w rolce. Wykonane są z wysokiej jakości celulozy lub makulatury. Świetnie sprawdzą się zarówno w obiektach o dużym, jak i małym natężeniu ruchu: w hotelach, szkołach, w biurowcach. W ofercie znajdują się modele ekologiczne, wykonane w całości z ekologicznej makulatury, które zachowują wysoką wytrzymałość, nawet gdy są mokre. Ręczniki papierowe mogą być założone na rolkę lub być pozostawione w pobliżu zlewu.

Mają bardzo szerokie zastosowanie – są to nie tylko ręczniki papierowe przemysłowe, ale też doskonale sprawdzą się w kuchni, pozwalając szybko wytrzeć i wysuszyć ręce lub wyczyścić rozmaite powierzchnie. Produkty nadają się również do łazienek i toalet. Zależnie od potrzeb i preferencji wybierz wersję zwijaną w rolę lub składane ręczniki papierowe.

Oferowane materiały prezentujemy w konkurencyjnych, promocyjnych cenach. Postaw na wysoką jakość i wybierz nasze produkty, które ułatwią zachowanie higieny w kuchni lub łazience.

Ręczniki papierowe w rolce   Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów