W ofercie Stocker znajdziecie Państwo szeroki wybór środków czystości najwyższej jakości. Nasza chemia gospodarcza to sprawdzone produkty takich marek jak Ludwik, Brise, Finish czy Pronto.

Do każdej powierzchni

Chemia do sprzątania to środki służące do bieżącego mycia i prania tekstyliów, a także pielęgnacji i czyszczenia toalet. To również produkty niezbędne do impregnacji powierzchni oraz tworzenia zabezpieczających powłok. W zależności od potrzeb, znajdziecie Państwo u nas płyny do mycia naczyń, środki do czyszczenia mebli, zawieszki do WC, odświeżacze powietrza, mydła w płynie i wiele więcej. Produkty z naszej oferty trafiają zawsze tam, gdzie wymagana jest perfekcyjna chemia gospodarcza, hurtownia dokłada wszelkich starań, aby klient nie musiał się martwić o jak najwyższą jakość sprzątania.

Profesjonalne sprzątanie

Nasza oferta to szeroki wybór produktów przeznaczonych do wymagających powierzchni i gruntownego czyszczenia uporczywych zabrudzeń. Znajdą one swoje przeznaczenie również dla utrzymania wysokiego poziomu higieny w obiektach przemysłowych oraz miejscach użyteczności publicznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i ich szczegółowymi opisami.

Chemia gospodarcza - hurtownia Jest 42 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów