W ofercie Stocker znajdziecie Państwo szeroki wybór środków czystości najwyższej jakości. Nasza chemia gospodarcza to sprawdzone produkty takich marek jak Ludwik, Brise, Finish czy Pronto.

Do każdej powierzchni

Chemia do sprzątania to środki służące do bieżącego mycia i prania tekstyliów, a także pielęgnacji i czyszczenia toalet. To również produkty niezbędne do impregnacji powierzchni oraz tworzenia zabezpieczających powłok. W zależności od potrzeb, znajdziecie Państwo u nas płyny do mycia naczyń, środki do czyszczenia mebli, zawieszki do WC, odświeżacze powietrza, mydła w płynie i wiele więcej. Produkty z naszej oferty trafiają zawsze tam, gdzie wymagana jest perfekcyjna chemia gospodarcza, hurtownia dokłada wszelkich starań, aby klient nie musiał się martwić o jak najwyższą jakość sprzątania.

Profesjonalne sprzątanie

Nasza oferta to szeroki wybór produktów przeznaczonych do wymagających powierzchni i gruntownego czyszczenia uporczywych zabrudzeń. Znajdą one swoje przeznaczenie również dla utrzymania wysokiego poziomu higieny w obiektach przemysłowych oraz miejscach użyteczności publicznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i ich szczegółowymi opisami.

Chemia gospodarcza - hurtownia W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Płyny do mycia naczyń
 • Mleczka do czyszczenia
 • Płyny do mycia wc

  Odpowiednie zachowanie czystości muszli klozetowej to często spore wyzwanie. Aby oszczędzić czas, wybierz oferowane w tej kategorii produkty. Każdy płyn do mycia WC z naszego asortymentu odpowiednio wyczyści muszlę z rozmaitych zanieczyszczeń i zdezynfekuje wszelkie grzyby, wirusy, bakterie. Płyn do mycia WC pomoże także w szybkim i łatwym pozbyciu się zalegającego kamienia w środku muszli klozetowej.

  Preparaty nadają się również do wykorzystania w umywalkach, urządzeniach sanitarnych, pisuarach oraz innych ceramicznych produktach znajdujących się w toalecie. Środki produkowane są przez renomowanych producentów, dlatego mamy pewność co do ich wysokiej jakości i niezawodności.

  Wybierz oferowane preparaty, dzięki którym oczyszczanie i dezynfekowanie muszli sedesowej stanie się szybkie i łatwe.

 • Płyny uniwersalne /...
 • Do mebli
 • Do zmywarek
 • Udrażnianie rur

  Zatkany odpływ kanalizacyjny to częsty problem nie tylko w domu, ale również w obiektach użyteczności publicznej czy w rozmaitych firmach. Awarie wynikające z tego zdarzenia, mogą uniemożliwić korzystanie z urządzeń kanalizacyjnych na dłuższy czas, co jest bardzo problematyczne.

  Dlatego odpowiednia chemia do udrażniania rur jest środkiem niezbędnym we wszystkich budynkach. Oferowane przez nas produkty pozwolą na błyskawiczne i skuteczne udrażnianie rur i innych elementów instalacji kanalizacyjnych. Polecana przez nas chemia rozpuszcza niemalże wszystkie zanieczyszczenia – od zlepków papieru, waty czy włosów, po tłuste lub oleiste osady spotykane najczęściej pod zlewami kuchennymi. W skład naszej oferty wchodzą produkty bezpieczne dla plastiku i innych tworzyw sztucznych oraz żeliwa.

  Bądź przygotowany na niespodziewaną awarię i wybierz zawczasu oferowane preparaty.

 • Do łazienek
 • Mydła w płynie
 • Kostki/Zawieszki do WC

  Przyjemny, świeży zapach toalety jest już standardem w każdym domu czy przedsiębiorstwie. Aby utrzymać świeżość i odpowiednią higienę muszli klozetowych, warto skorzystać z naszych produktów. Oferowane kostki i zawieszki do WC pozwolą utrzymać muszlę klozetową w czystości, oraz zapewnią długotrwały, miły zapach. Ponadto, środki po spłukaniu wody pozostawiają aktywną pianę, uniemożliwiającą osadzanie się kamienia w muszli.

  Zawieszki i kostki do WC są skuteczne przez długi czas – wytrzymują nawet kilkaset spłukań. Posiadamy wiele różnych modeli produktów o różnych, ożywczych zapachach, np. cytryny, limonki czy lasu.

  Produkty oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do wybrania odpowiedniego modelu, dzięki któremu zachowanie czystości muszli klozetowej będzie niezwykle łatwe i bezproblemowe.

 • Płyny do mycia szyb
 • Odświeżacze powietrza