Pomoc

Telefon:22 643 63 00

biuro@stocker.com.pl

W ofercie Stocker znajdziecie Państwo szeroki wybór środków czystości najwyższej jakości. Nasza chemia gospodarcza to sprawdzone produkty takich marek jak Ludwik, Brise, Finish czy Pronto.

Chemia gospodarcza – zastosowanie

Chemia gospodarcza do sprzątania to środki służące do bieżącego mycia i prania tekstyliów, a także pielęgnacji i czyszczenia toalet. To również produkty niezbędne do impregnacji powierzchni oraz tworzenia zabezpieczających powłok. W zależności od potrzeb, znajdziecie Państwo u nas płyny do mycia naczyń, środki do czyszczenia mebli, zawieszki do WC, odświeżacze powietrza, mydła w płynie i wiele więcej. Produkty z naszej oferty trafiają zawsze tam, gdzie wymagana jest perfekcyjna chemia gospodarcza, hurtownia dokłada wszelkich starań, aby klient nie musiał się martwić o jak najwyższą jakość sprzątania i dezynfekcji.

Zalety hurtowni online: niskie ceny i szeroka oferta

Nasza oferta to szeroki wybór produktów przeznaczonych do wymagających powierzchni i gruntownego czyszczenia uporczywych zabrudzeń. Znajdą one swoje przeznaczenie również dla utrzymania wysokiego poziomu higieny w obiektach przemysłowych oraz miejscach użyteczności publicznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i ich szczegółowymi opisami.

Chemia gospodarcza - hurtownia   Jest 29 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów