Pomoc

Telefon:22 643 63 00

biuro@stocker.com.pl

Kiehl – skuteczna chemia do sanitariatów

Wszelkie sanitariaty wymagają szczególnej troski w utrzymywaniu czystości. Priorytetem każdego dobrego gospodarza powinno być zadbanie o to, aby jego łazienka zawsze lśniła czystością i nie powodowała u gości obaw przed używaniem jej. Temu trudnemu zadaniu z pewnością potrafi sprostać firma Kiehl. To od wielu lat ceniony producent specjalistycznych środków wykorzystywanych w sprzątaniu nawet najbardziej wymagających powierzchni i sprzętów.

Skuteczne i ekonomiczne środki czystości dla firm sprzątających

Jak powszechnie wiadomo niektóre sanitariaty wymagają użycia środków nieprzeciętnych, aby ich czystość przypominała tę którą lśniły zaraz po instalacji. Utrzymanie czystości w łazienkach jest zawsze nie lada wyzwaniem z którym zmierzyć potrafią się tylko najlepsi. Kiehl to zdecydowany lider w opisywanej dziedzinie, nie posiadający sobie równych.

Dezynfekujące środki czyszczące

Oprócz przyjemnych dla oka walorów estetycznych, chemia profesjonalna od Kiehl skutecznie przyczynia się do wyeliminowania wszelkich bakterii i zarazków drzemiących w sanitariatach. Ponadto używana zgodnie z przeznaczaniem nie powoduje żadnych dolegliwości i skutków ubocznych u jej użytkowników.

Kiehl – chemia dla firm sprzątających   Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów