Płatności
visa
Pomoc

Telefon:22 643 63 00

biuro@stocker.com.pl
ico01.png

Darmowa dostawa od 300 zł brutto

ico01.png

Super promocje odwiedzaj nas na bieżąco

ico01.png

Konkurencyjne ceny z nami na pewno nie przepłacisz

Wyprzedaż! Propermat - Mycie powierzchni wodoodpornych Zobacz większe

Propermat - Mycie powierzchni wodoodpornych

129,15 zł brutto

1 szt. w magazynie

Opis produktu

Szczegóły

Preparat czyszczący przeznaczony do mycia powierzchni podłogowych odpornych na działanie wody. Bardzo skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Nie pozostawia smug. Do wszystkich zmywalnych wykładzin podłogowych z tworzyw sztucznych (pcw), linoleum, betonu twardego, płyt podłogowych, klinkieru, fliz, kamienia naturalnego i sztucznego, żywicy epoksydowej, gumy, colowinylu, ksylolitu, asfaltu oraz do szkła i luster. Na podłogach zabezpieczonych polimerami dopuszczalne stężenie roztworu - 0,5%. Szczególnie polecany do czyszczenia maszynowego, lecz także może służyć do mycia ręcznego.

  • Sposób użycia: roztwór 0,5-3%
  • pH koncentratu: 9,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Stosować 0,5 – 3 dl na 10 l wody (0,5-3%) w zależności od stopnia zabrudzenia.  Na powłoki samopołyskowe 0,5 – 1 dl (0,5 – 1%). Do zastosowania w maszynachszorująco-zbierających, w szorowarkach, mopem. Przy silnych zabrudzeniach pozostawić na pewien czas.

Składniki

Komponenty zgodnie z zaleceniami UE: 5% - 15% anionowych i niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Dalsze składniki: rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje konserwujące, substancje barwiące, substancje zapachowe.

Bezpieczeństwo

Przy kontakcie z oczami lub skórą natychmiast spłukać obficie wodą. Podczas pracy z preparatem nosić ochronę oczu i rąk. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.