O firmie

Hurtownia środków czystości

Nasza hurtownia środków czystości Stocker powstała dla zapewnienia higieny nawet w najbardziej wymagających miejscach. W ofercie posiadamy sprawdzone produkty wysokiej jakości sprzedawane po atrakcyjnych cenach.

Środki czystości i o wiele więcej

Posiadamy preparaty do czyszczenia, pielęgnacji, impregnacji, a także usuwania osadów. Sprawdzą się nie tylko do cotygodniowego sprzątania w domu, ale przede wszystkim znajdą zastosowanie w czyszczeniu niewielkich biur, dużych firm i przedsiębiorstw przemysłowych. Ponadto posiadamy w ofercie papiery toaletowe, różnego rodzaju ręczniki oraz chusteczki higieniczne. Wśród sprzętu do sprzątania znajdą Państwo bogaty wybór mopów, ścierek, zmywaków, worków na śmieci oraz szczotek do sprzątania.   

Postaw na profesjonalizm

Nasze środki czystości i sprzęt do sprzątania staramy się tworzyć w taki sposób, by sprawdziły się w każdym pomieszczeniu i dla najbardziej wymagających powierzchni. Swoje produkty kierujemy głównie do firm sprzątających, jednak możemy również zaproponować indywidualne warunki zamówienia. Dla ułatwienia wyboru środków czystości najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb, w naszej ofercie zamieściliśmy karty charakterystyki i szczegółowe opisy produktów.