Pomoc

Telefon:22 643 63 00

biuro@stocker.com.pl

Zapach powietrza w najbliższym otoczeniu jest niezwykle ważny. Jeżeli w danym pomieszczeniu notorycznie wyczuwalny jest nieprzyjemny zapach, warto użyć odświeżacza powietrza, by raz na zawsze pozbyć się frustrującej woni. Do tego typu pomieszczeń należą łazienka oraz toaleta. Ich ulokowanie w pobliżu rur kanalizacyjnych powoduje, że są narażone ...

Zapach powietrza w najbliższym otoczeniu jest niezwykle ważny. Jeżeli w danym pomieszczeniu notorycznie wyczuwalny jest nieprzyjemny zapach, warto użyć odświeżacza powietrza, by raz na zawsze pozbyć się frustrującej woni. Do tego typu pomieszczeń należą łazienka oraz toaleta. Ich ulokowanie w pobliżu rur kanalizacyjnych powoduje, że są narażone na różnego rodzaju przykre niespodzianki. Do takich miejsc nadaje się najlepiej odświeżacz powietrza w żelu.

Co wyróżnia odświeżacz w żelu?

Odświeżacze w żelu charakteryzują się przede wszystkim ciągłością uwalniania zapachu. W przeciwieństwie do aerozoli trwałość zapachu jest o wiele większa. Dlatego najlepiej nadają się tam, gdzie jest największe prawdopodobieństwo częstego pojawienia się nieprzyjemnej woni. Uwalniany aromat nie jest tak agresywny, jak spray i nie drażni nosa. Korzystają z niego osoby, które nie potrafią znieść działania innego rodzaju odświeżaczy. Ponadto siłę aromatu można swobodnie regulować. I tak jak działanie sprayu szybko się kończy i trzeba go cyklicznie rozpylać, tak odświeżacz w żelu wystarczy ustawić w wybranym miejscu i cieszyć się jego działaniem przez długi czas.

Odświeżacz powietrza w żelu - jak używać?

Zamknięcie zapachu w odświeżaczu w żelu ma wiele pozytywnych aspektów. Po pierwsze, to bardzo dyskretne rozwiązanie, po drugie jego przyjemny zapach uwalnia się w sposób ciągły. Dlatego nadaje się do miejsc takich jak łazienka czy toaleta. Odświeżacz powietrza do łazienki występuje w formie smukłego podłużnego opakowanie z naklejką lub kulistego, odkręcanego pojemnika. Ich obsługa jest dziecinnie prosta. Wystarczy umieścić odświeżacz na półce lub podłodze oraz odkręcić górne wieczko, żeby zapach zaczął się uwalniać.Początkowo zapach może się wydawać zbyt intensywny. Aby zmniejszyć jego nasilenie, wystarczy odpowiednio wyregulować nakrętkę. Mniejsza szczelina pozwoli na mniejsze uwalnianie zapach, co jest szczególnie istotne na samym początku, gdy struktura żelu jest świeża. Wraz z upływem czasu, aromat odświeżacza staje się coraz mniej intensywny w doznaniach. Wtedy można w większym stopniu odkręcić pokrywę pojemniczka z żelem, aby zapach był dobrze odczuwalny.Na intensywność zapachu oraz szybkość jego uwalniania mają również wpływ takie czynniki jak umiejscowienie odświeżacza. Jeżeli ustawimy go blisko źródła ciepła, wtedy zapach ulotni się stanowczo szybciej. Jeżeli natomiast chcemy, żeby zapach był intensywny, lecz nie przykuwał za bardzo uwagi, można postawić go w najdalszym zakątku pomieszczenia, najlepiej na podłodze. Chcąc osiągnąć jeszcze lepsze efekty, warto połączyć produkt z olejkami zapachowymi kala.

Więcej

Odświeżacze powietrza w żelu   Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji