Pomoc

Telefon:22 643 63 00

biuro@stocker.com.pl

Jakość powietrza w mieszkaniu ma wpływ zarówno na samopoczucie domowników, jak i ich nastrój. Negatywne bodźce zapachowe to nie tylko dyskomfort, ale również narastająca frustracja mogąca prowadzić do niepotrzebnych kłótni. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się odświeżacze powietrza, które skutecznie zamieniają nieprzyjemne zapachy w ur...

Jakość powietrza w mieszkaniu ma wpływ zarówno na samopoczucie domowników, jak i ich nastrój. Negatywne bodźce zapachowe to nie tylko dyskomfort, ale również narastająca frustracja mogąca prowadzić do niepotrzebnych kłótni. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się odświeżacze powietrza, które skutecznie zamieniają nieprzyjemne zapachy w uroczy klimat kwiatowego ogrodu lub rajskiej plaży.

Jaką rolę odgrywają zapachy?

Zapach jest jednym z 5 zmysłów, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dzięki niemu człowiek jest w stanie określić potencjalne zagrożenie, wyczuwając zapach dymu, czy odór zepsutego jedzenia. Zmysł węchu ma również funkcje kojąco-relaksującą, która pozytywnie wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną organizmu. Bardzo ważnym aspektem otaczającej nas przestrzeni jest właśnie kumulacja odpowiednich zapachów. Nikt nie lubi przebywać w miejscu, gdzie unosi się nieprzyjemna woń.Najprostszym sposobem na pozbycie się uporczywego zapachu jest odświeżacza powietrza w sprayu. Jego aromatyczna woń skutecznie rozprzestrzeniają się w powietrzu, nadając mu świeżości i pięknego aromatu. Zapach potrafi przywołać wiele cennych wspomnień. Wykorzystuje się go często do stworzenia odpowiedniej atmosfery. Zapachowe aerozole odnalazły swoje zastosowanie w marketingu, gdzie np. w okolicy stoisk z pieczywem rozpylany jest zapach świeżego pieczywa.

Zalety odświeżacza w aerozolu.

Odświeżacz powietrza w aerozolu to najpopularniejsza wersja odświeżacza powietrza. Klienci najczęściej wybierają formę sprayu ze względu na jego zalety. Oto najważniejsze z nich:

- redukcja nieprzyjemnych zapachów,
 - szybkie i skuteczne działanie,
 - eliminacja zapachu zwierząt domowych,
 - wykazują działanie relaksacyjne dzięki zawartości odpowiednich aromatów,
 - skutecznie zwalczają zapach nikotyny.
 Odświeżacz powietrza w sprayu jest najlepszym pomocnikiem, gdy smażymy cebulę, gotujemy kapustę, czy przygotowujemy rybę. Ze względu na swoje szybkie działanie jest idealnym rozwiązaniem w krytycznych sytuacjach. Nawet niezapowiedziana wizyta gości, nie będzie żadnym wyzwaniem. Wielbiciele zwierząt domowych pozbywają się dylematu nieprzyjemnego zapachu swoich pupili. Odświeżacz powietrza to również niezastąpione wyposażenie każdej toalety. Uwielbiają je również osoby pedantyczne, dla których czystość otoczenia jest priorytetem. Świeży zapach jest uwieńczeniem domowych porządków podczas których używa się odpowiednich środków czystości. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób palących w domu. Na rynku można spotkać intensywne aerozole, radzące sobie nawet z zapachem dymu tytoniowego.

Więcej

Odświeżacze powietrza w aerozolu   Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów