Pomoc

Telefon:22 643 63 00

biuro@stocker.com.pl

DEZYNFEKCJA RĄK/POWIERZCHNI

Nasza hurtownia artykułów chemicznych posiada szeroki wybór środków do dezynfekcji rąk i powierzchni. W ofercie znajdą Państwo zarówno artykuły do codziennego, prywatnego użytku, jak również  produkty przeznaczone do wykorzystania specjalnego – np. dezynfekcji pomieszczeń oraz urządzeń mających bezpośredni kontakt z ż...

DEZYNFEKCJA RĄK/POWIERZCHNI

Nasza hurtownia artykułów chemicznych posiada szeroki wybór środków do dezynfekcji rąk i powierzchni. W ofercie znajdą Państwo zarówno artykuły do codziennego, prywatnego użytku, jak również  produkty przeznaczone do wykorzystania specjalnego – np. dezynfekcji pomieszczeń oraz urządzeń mających bezpośredni kontakt z żywnością. Niektóre środki są na tyle uniwersalne, że mogą być stosowane jako płyn do dezynfekcji rąk dezynfekcji powierzchni.

 

Dezynfekcja rąk

 Już od lat wczesnoszkolnych wiemy, że dezynfekcja rąk i regularna higien są niezwykle ważne i w wielu przypadkach powinny stanowić rutynowe działania. Niestety, ze względu na tę rutynę, czasami lekceważymy zasady, jakich powinniśmy przestrzegać chcąc odkazić ręce. Na przykład nie myjemy ich wystarczająco długo ani dokładnie. Być może pomijamy korzystanie z mydła lub innego środka do higieny rąk, stosując wyłącznie wodę. To niewystarczające. Chcąc odpowiednio dbać o czystość, powinniśmy stosować się do zasad dezynfekcji rąk, by ograniczać ryzyko przenoszenia bakterii i zarazków. W ten sposób chronimy siebie oraz inne osoby z naszego otoczenia.

Czasami zdarzają się jednak sytuacje, kiedy chcemy zdezynfekować dłonie, ale po prostu nie mamy dostępu do wody i mydła. Jeżeli znajdziemy się w takim położeniu, możemy skorzystać np. z płynu do dezynfekcji rąk. W dobie pandemii koronawirusa znacznie wzrosła popularność tego rozwiązania, a preparaty do dezynfekcji są dostępne do użytku np. przy wejściach do sklepów. Alternatywą jest stosowanie własnego środka. W naszej ofercie posiadamy np. płyn do dezynfekcji rąk, który jest łagodny dla skóry, narażonej na wysuszenie i pękanie podczas stosowania silnych preparatów.

Bardzo dobrym i wygodnym rozwiązaniem w higienie osobistej są także chusteczki do dezynfekcji dłoni. Stanowią doskonałą alternatywę dla wody i mydła i doskonale sprawdzają się w różnych sytuacjach. Ich niewątpliwą zaletą jest lekkości i nieduże gabaryty, co pozwalają mieć je zawsze przy sobie np. w kieszeni, portfelu lub torebce.

 

Dezynfekcja pomieszczeń i powierzchni

 Niektóre ze środków higieny osobistej mogą być także wykorzystywane do dezynfekcji pomieszczeń i powierzchni. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy regularna dezynfekcja jest wręcz wymagana. Środki, które posiadamy w ofercie wykazują działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Oczywiście posiadają odpowiednie badania i pozwolenia, dzięki temu mogą być stosowane np. w sklepach, restauracjach, hotelach, biurach i innych miejscach, w których należy dbać o regularną dezynfekcję pomieszczeń i powierzchni.

 

Na szczególną uwagę zasługują także profesjonalne środki do dezynfekcji. Niektóre z nich mogą znaleźć zastosowanie w zakładach przetwórstwa żywności, gastronomii, przemyśle mleczarskim czy mięsnym, itp. Wszystko dlatego, że z powodzeniem można wykorzystywać je do dezynfekcji pomieszczeń, powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością. Przed użyciem konkretnego preparatu należy szczegółowo zapoznać się z informacjami o produkcie, a także zasadami jego stosowania – to istotne zwłaszcza w przypadku koncentratów. Chcąc zachować sterylne warunki nie wolno zapominać o dokładnym sprzątaniu. Pomocne w pozbywaniu się z przestrzeni wokół drobnoustrojów, bakterii czy plam z tłuszczu mogą okazać się produkty z gamy chemii profesjonalnej Stocker. Odpowiednie stężenie substancji czynnych ułatwia codzienne obowiązki i skraca czas potrzebny na dokładne wyczyszczenie zabrudzonych powierzchni.

Więcej

DEZYNFEKCJA RĄK/POWIERZCHNI   Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów