Pomoc

Telefon:22 643 63 00

biuro@stocker.com.pl

Profesjonalne środki czystości są niezbędnym wyposażeniem, które stosuje się w wielu miejscach użyteczności publicznej. Środki dezynfekujące, preparaty do czyszczenia i wybielania, używane przez specjalistyczne firmy sprzątające, mają na celu gruntowne pozbycie się wszelkich zabrudzeń, bakterii i grzybów.

Firma Stocker oferuje profesjonalne środki do sprzątania. Hurtownia proponuje znakomitej jakości preparaty, które zapewniają skuteczną higienę nie tylko w domu, ale i w placówkach medycznych, toaletach publicznych, basenach, łaźniach i pływalniach, biurach oraz przedsiębiorstwach przemysłowych.

Skoncentrowane preparaty, które służą do dezynfekcji, wybielania i czyszczenia to skuteczne, wydajne i efektywne płyny i żele. Zapewniają nieskazitelną czystość wanien, płytek, umywalek, pisuarów, powierzchni muszli klozetowych, sanitariatów wykonanych z ceramiki. Chemia do sprzątania od producenta Rokita Roko to idealne preparaty, dzięki którym utrzymany jest wysoki standard higieny we wszystkich pomieszczeniach, nawet tych najbardziej wymagających.

Chemia Kosmet Rokita „Roko” - profesjonalne środki do sprzątania   Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów