Pomoc

Telefon:22 643 63 00

biuro@stocker.com.pl

Profesjonalne środki czystości są niezbędnym wyposażeniem, które stosuje się w wielu miejscach użyteczności publicznej. Środki dezynfekujące, preparaty do czyszczenia i wybielania, używane przez specjalistyczne firmy sprzątające, mają na celu gruntowne pozbycie się wszelkich zabrudzeń, bakterii i grzybów.

Firma Stocker oferuje profesjonalne środki do sprzątania. Hurtownia proponuje znakomitej jakości preparaty, które zapewniają skuteczną higienę nie tylko w domu, ale i w placówkach medycznych, toaletach publicznych, basenach, łaźniach i pływalniach, biurach oraz przedsiębiorstwach przemysłowych.

Skoncentrowane preparaty, które służą do dezynfekcji, wybielania i czyszczenia to skuteczne, wydajne i efektywne płyny i żele. Zapewniają nieskazitelną czystość wanien, płytek, umywalek, pisuarów, powierzchni muszli klozetowych, sanitariatów wykonanych z ceramiki. Chemia do sprzątania od producenta Rokita Roko to idealne preparaty, dzięki którym utrzymany jest wysoki standard higieny we wszystkich pomieszczeniach, nawet tych najbardziej wymagających. Chemia gospodarcza przyda się zarówno do użytku profesjonalnego jak i domowego.

Chemia Kosmet Rokita „Roko” - profesjonalne środki do sprzątania   Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów