Dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie

Dezynfekcja biur przez zamgławianie

Oferujemy szybkie i skuteczne zamgławianie pomieszczeń. Jest to metoda dezynfekcji przestrzeni przeprowadzana w takich miejscach jak:
-domy i mieszkania
-szpitale i przychodnie
-klatki schodowe
-szkoły, przedszkola, żłobki
-biura
-poczekalnie
-salony SPA, siłownie
-hotele
-urzędy
-hale produkcyjne
-magazyny

Dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie - na czym polega?

Zamgławianie polega na rozpylaniu środka dezynfekującego pod dużym ciśnieniem i w niskiej temperaturze, za pomocą specjalistycznych narzędzi. Po wykonaniu usługi, pomieszczenia są wolne od grzybów, wirusów, drobnoustrojów i roztoczy. Metoda dezynfekcji przez zamgławianie pozwala dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków pomieszczeń i pozwala na oczyszczanie takich nawierzchni jak materiałowe obicia mebli, dywany, szczeliny w podłogach, żaluzjach i wertikalach. Jest to metoda dezynfekcji ULV, czyli ultra low volume, polegająca na rozprzestrzenianiu suchej mgły zawierającej minimalne cząsteczki środka biobójczego (od 10um do 50um) o dużym stężeniu.

Dezynfekcja bezpiecznymi środkami biobójczymi

Środki dezynfekcyjne, których używamy, są w 100% biodegradowalne i nie przejawiają właściwości korozyjnych. Są to też środki bezwonne. Spełniają europejskie normy bezpieczeństwa i nadają się do wykorzystania w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie. Pomieszczenia dezynfekowane przez nas nie muszą być opróżniane ze sprzętu elektronicznego. PRzed rozpoczęciem prac należy wyłączyć klimatyzację. Wentylacja nie musi być zablokowana. NAleży zamknąć okna. Częstotliwość zamgławiania pomieszczeń jest określona po indywidualnej ocenie warunków realizacji zamówienia.

Zamgławianie biur - sposób na koronawirusa

Zamgławianie biur i innych pomieszczeń to skuteczny sposób walki z koronawirusem. Wystarczy regularnie przeprowadzać operację poza godzinami pracy biura (pomieszczenie jest gotowe do użytku przez ludzi po 3 godzinach od zamgławiania), aby znacząco zmniejszyć transmisję zakażeń.